Na czym polegają usługi pralnicze dla hoteli?

Na czym polegają usługi pralnicze dla hoteli?

Każdy hotel, od luksusowego hotelu po mini-hostel, stara się oferować wszystko dla wygody swoich gości. Czysta, świeża pościel, ręczniki i szlafroki to część troski, która jest ważna. Pranie bielizny dla hoteli wymaga bardzo starannego podejścia, gdyż pościel musi w pełni zachować swój idealny wygląd, a jednocześnie spełniać standardy jakościowe. Dlatego konieczne jest używanie wysokiej jakości detergentów i sprzętu do prania. Nasza pralnia przemysłowa korzysta ze sprawdzonego sprzętu piorąco-suszącego, co pozwala na dokładną kontrolę procesu prania i pełną zgodność z technologią. Używamy wysokiej jakości detergentów, które są przyjazne dla środowiska. Jest to ważny czynnik zapewniający nie tylko jakość, ale także delikatne czyszczenie każdej tkaniny. Kontrola nad ilością użytych środków jest również zautomatyzowana, zastosowanie takiej lub innej technologii prania określa nasz specjalista.

Czysta i pachnąca pościel jest wizytówką każdego hotelu

Nie jest tajemnicą, że stan pościeli często mówi więcej o hotelu niż liczba posiadanych gwiazdek. Prześcieradła, poszewki na poduszki, ręczniki, szlafroki i elementy tekstylne, to wszystko musi być na wyposażeniu pokoju hotelowego.Tylko wtedy goście będą mieli pozytywną opinię o poziomie obsługi w hotelu i będą chcieli do niego wracać. Niestety nie każdy hotel może sobie pozwolić na własną pralnię, co więcej, nie zawsze jest to opłacalne. Z naszego doświadczenia wynika, że zlecanie prania na zewnątrz jest łatwiejsze i bardziej opłacalne. Na czym polegają usługi pralnicze dla hoteli? Zajmując się profesjonalnym praniem dla hoteli wiemy jak jest to odpowiedzialne zadanie, ponieważ renoma instytucji zależy od szczegółów wystroju hotelu, jakości obsługi i oczywiście czystości. Usługi pralnicze dla hoteli to najwygodniejsza opcja współpracy, która nie wiąże się z ogromnymi kosztami.

Co wchodzi w zakres usług pralniczych dla branży hotelowej?

Nasza pralnia przemysłowa świadczy wysokiej jakości usługi pralnicze dla hoteli, dbamy o każdy szczegół, dlatego nasze środki piorące gwarantują usuwanie nawet silnych zabrudzeń i chronią pościel, ręczniki czy obrusy przed tworzeniem się kolejnych plam. Co przyjmujemy do prania? Oczywiście bieliznę pościelową, firanki, ręczniki, zasłony, obrusy, wszelkie narzuty na łóżka, odzież pracowników hotelowych oraz kołdry i poduszki. Nasze usługi pralnicze są kompleksowe, ponieważ odbieramy partię towaru do prania, wykonujemy taką procedurę a ponadto zapewniamy: suszenie, maglowanie oraz prasowanie, składanie i pakowanie, po czym dostarczamy do danego hotelu. Oferowanie usługi pralniczej dla hotelu odbywa się z dostawą czystej odzieży i wywozem brudnej bielizny zgodnie ze złożonym zleceniem. Profesjonalny personel przy pomocy nowoczesnych technologii dba o rzeczy z każdego rodzaju tkaniny. Przestrzeganie zasad pielęgnacji konkretnej tkaniny nie powoduje utraty jej jakości i trwałości.   

Na czym polegają usługi pralnicze dla hoteli?

Zachowanie standardów prania to podstawa idealnie wykonanej usługi

Powierzając pranie bielizny hotelowej nasze pralni przemysłowej, można mieć pewność, że wszystkie produkty zostaną oczyszczone nie tylko z wysoką jakością, ale także zgodnie z ustalonymi wymaganiami. Świadczymy usługi prania na najwyższym poziomie, dzięki czemu spełniamy określone normy, rzeczy zwracane klientom są doskonale wyprane, wyprasowane bez zagnieceń, starannie złożone i gotowe do użycia. Nasze usługi pralnicze dla hoteli to bezkompromisowa pewność, że pościel będzie nieskazitelnie czysta. Ponadto współpraca z naszą pralnią zadowala właścicieli hoteli lojalną polityką cenową oraz dokładnym przestrzeganiem warunków odbioru i dostawy bielizny.

Korzyści korzystania z usług pralni przemysłowej

Korzystanie z usług naszej pralni przemysłowej zapewnia hotelom wiele korzyści. Nie muszą oni ponosić kosztów utrzymania własnej pralni, poszukiwania odpowiednich pomieszczeń i zatrudniania pracowników. Przyjmując zlecenie dokładamy starań, aby zrealizować usługę jak najszybciej zachowując przy tym wymaganą jakość. Zatrudniamy doświadczony personel, który potrafi rozróżnić tkaniny i zastosować odpowiedni cykl prania i suszenia. Dysponujemy odpowiednim, profesjonalnym wyposażeniem, co umożliwia nam wykonanie każdej usługi pralniczej dla hoteli.

Nasze pralki mogą pomieścić wiele kilogramów prania, dzięki czemu pracujemy sprawne. Pralki posiadają odpowiednie programy i parametry, które pozwalają na uzyskanie idealnego efektu prania bez jakiegokolwiek uszkodzenia nawet delikatnej tkaniny. Suszarki znajdujące się w naszej pralni przemysłowej są wyposażone w odpowiedni programator, który umożliwia zmianę parametrów, temperatury i czasu. Korzystamy z magla przemysłowego, ponieważ zapewnia on doskonale wyprasowanie każdego materiału, gładkość obrusów, pościeli czy zasłon jest wprost idealna. Do prania używamy wyłącznie przyjaznych dla środowiska, bezpiecznych i hipoalergicznych środków dostosowanych do określonego rodzaju materiału. Dzięki usprawnionym procesom i automatyzacji cena wykonania usługi pralniczej dla hoteli jest bardzo atrakcyjna.